Kredyty bankowe bez zaświadczenia o pracy

Zaciągnięcie kredytu bankowego jest dobrym pomysłem na sfinansowanie większych inwestycji, zakupu wymarzonego samochodu lub pokrycie kosztów wakacyjnej podróży. Jeśli pracujesz na podstawie umowy o pracę i możesz pochwalić się pozytywną historią kredytową, nie powinieneś mieć najmniejszego problemu z pożyczeniem od banku potrzebnej kwoty.

Co jednak w sytuacji kiedy pracujesz na umowę o dzieło, umowę zlecenie lub kontrakt managerski? Czy istnieją banki, które udzielą Ci kredytu bez zaświadczenia o zarobkach?

Jeśli chcesz otrzymać kredyt bez dodatkowych zaświadczeń, skorzystaj z … internetu. Na polskim rynku istnieje kilka banków, które chętnie pożyczają gotówkę drogą internetową. Mimo, że bank nie będzie od Ciebie wymagał zaświadczenia z zakładu pracy, z pewnością znajdzie inny sposób na to jak zweryfikować Twoją wiarygodność i rzetelność.

Co zamiast zaświadczenia o zarobkach?

Zamiast zaświadczenia o zarobkach może poprosić Cię o przesłanie wyciągu z konta za ostatnie 3, 6 lub 12 miesięcy. Jeśli jesteś stałym klientem konkretnego banku często nawet to nie jest wymagane. Pamiętaj, że kredyt bez zaświadczeń o zarobkach nie jest tożsamy z kredytem bez zarobków. Decydując się na zaciągnięcie zobowiązania powinieneś być pewien, że Twoje wpływy pozwalają na terminową spłatę miesięcznych rat.

Chcąc zaciągnąć kredyt przez internet powinieneś również przygotować skan dowodu osobistego. Nie masz skanera? Nie przejmuj się! Dobrej jakości zdjęcie, wykonane telefonem komórkowym w zupełności wystarczy. Ogromną zaletą kredytów zaciąganych on-line jest szybka procedura weryfikacji wniosku, minimum formalności i niezaprzeczalna wygoda. Aby otrzymać pieniądze nie musisz nawet wychodzić z domu!

Kredyt przez internę? Który bank wybrać?

Choć kredyty przez internet nie są w naszym kraju jeszcze powszechnie znanym produktem finansowym, istnieje kilka banków, które mogą zaoferować Ci bardzo korzystne warunki kredytowania.

Jednym z nich, który jako pierwszy zaproponował takie rozwiązanie i praktykuje je z powodzeniem do dziś jest mBank. Korzystając z usług mBanku pożyczysz od 500 do 100 000 zł! Maksymalny okres kredytowania to 84 miesiące. Bank oferuje elastyczne warunki, minimum formalności i przejrzystą formę umowy. Co ważne, zaciągając kredyt w mBanku masz możliwość:

  • wcześniejszej spłaty części lub całości zobowiązania,
  • wydłużenia okresu kredytowania,
  • zawieszenia spłaty rat kapitałowych.

Wszystkie te możliwości dostajesz zupełnie za darmo!

Oprócz mBanku, kredyt bez zaświadczeń możesz otrzymać również w Getin Banku (iKredyt).

Getin Bank oferuje swoim klientom maksymalnie 10 000 zł. Gwarantuje również minimum formalności oraz … obniżenie oprocentowania o 3% w przypadku wykupienia ubezpieczenia kredytu. Korzystając z oferty Getin Banku do otrzymania kredytu będzie niezbędny jedynie skan dowodu osobistego.

 

Kredyt na oświadczenie? Skorzystaj z oferty Eurobanku

Eurobank umożliwia swoim klientom wzięcie kredytu na oświadczenie. Oznacza to, że zamiast udostępniania bankowi zaświadczenia z zakładu pracy, na specjalnym dokumencie oświadczasz wysokość swoich wpływów. Aby otrzymać gotówkę w Eurobanku musisz poprzeć swoje oświadczenie wyciągiem z rachunku bankowego z 3 ostatnich miesięcy lub drukiem PIT 11/40. Korzystając z oferty Eurobanku możesz pożyczyć aż 120 000 zł na dowolny cel! Maksymalny okres kredytowania to 8 lat, a oprocentowanie może wynosić już 5,9% w skali roku.

Kredyt na wyciąg z konta?

Jeśli chciałbyś otrzymać kredyt gotówkowy na podstawie wyciągu z konta, zapoznaj się z ofertą Alior Banku. W ramach  aktualnej oferty zarówno obecni, jak i nowi klienci Alior Banku mogą otrzymać pożyczkę w wysokości nawet 150 tys. zł z oprocentowaniem na poziomie jedynie 5%.

Co ważne, otrzymanie kredytu jest naprawdę bardzo łatwe. Bank nie wymaga zaświadczenia o zatrudnieniu i zarobkach, Aby starać się o kredyt wystarczy dostarczyć wyciąg z konta za ostatnie 6 miesięcy. Jeśli będziesz wnioskował o kwotę do 3700 zł, możesz otrzymać pieniądze jedynie na podstawie deklaracji o dochodach! Składając wniosek kredytowy nie trzeba także spełniać dodatkowych warunków, takich jak: otwarcie konta czy zakup ubezpieczenia, a wypłata środków następuje nawet w ciągu jednego dnia.

Podpisując umowę kredytową z bankiem powinieneś mieć absolutną pewność, że Twoja sytuacja finansowa pozwala na spłacanie rat w terminie. Opóźnienia w płatnościach mogą mieć bowiem bardzo niekorzystne konsekwencje, które przełożą się na zmniejszenie Twojej zdolności kredytowej lub jej całkowity brak w przyszłości.