Gdzie dostać pożyczkę w weekend?

Czasem zdarza się, że potrzebujemy gotówki natychmiast. Konieczność przeprowadzenia nieplanowanego zabiegu medycznego, awaria samochodu, – niektóre wydatki zwyczajnie nie mogą czekać.

Jeśli Twój portfel świeci pustkami, a rodzina i przyjaciele nie są w stanie wesprzeć Cię finansowo, dobrym pomysłem może okazać się zaciągnięcie szybciej pożyczki.

Choć pożyczkodawca obiecuje szybką weryfikację wniosku i równie szybką wypłatę środków pamiętaj, że wiele zależy od tego kiedy wyślesz go pożyczkodawcy. Jeśli zależy Ci na tym, aby bez względu na godzinę i dzień tygodnia otrzymać pieniądze szubko i sprawnie, przeczytaj nasze wytyczne,

Co zrobić, jeśli potrzebujesz gotówki w weekend? Która z firm, oferujących szybkie pożyczki jest w stanie wypłacić Ci pieniądze w sobotę albo niedzielę?

Wbrew pozorom wiele zależy tutaj nie od parabanku, ale od banku, w którym znajduje się Twoje konto. Wiele pozabankowcyh instytucji finansowych deklaruje, że bez problemu wypłacają pieniądze również w soboty i niedziele. Takie informacje można bez problemu znaleźć na stronach internetowych poszczególnych instytucji. W przypadku Kreduto24 i Pandamoney wnioski składane przez klientów są rozpatrywane przez specjalny system, który umożliwia przeprowadzenie niezbędnych procedur nawet poza godzinami pracy biura.

Nazwa firmy Godziny pracy biura w sobotę i niedzielę
Alfa Kredyt Sobota od 8 do 16, Niedziela nieczynne
ExtraPortfel Od 9 do 17
Filarum Od 8 do 21
Kredito24 Weryfikacja wniosków przez całą dobę
NetCredit Od 7 do 21
Pandamoney Weryfikacja wniosków przez całą dobę
Wonga Od 9 do 17
Vivus Od 6 do 23

 

Wypełnienie wniosku kredytowego to jednak nie wszystko. Aby zakończyć weryfikacje danych, pożyczkobiorca wymaga zazwyczaj wykonania przelewu na swoje konto. Przelew w symbolicznej kwocie (zazwyczaj 0,01 – 1 zł) ma na celu porównanie Twoich danych z deklarowanymi na wniosku oraz potwierdzenie, że rachunek bankowy należy do Ciebie. Jeśli pragniesz otrzymać pieniądze jak najszybciej, wybierz takiego pożyczkodawcę, który posiada konto w tym samum banku co Ty. Dzięki temu przesłane przez Ciebie środki trafia na rachunek parabanku niemal natychmiast. Podobnie wygląda sytuacji z wypłatą kwoty pożyczki.

Dla przykładu, biorąc chwilówkę w firmie Viasms, pieniądze zostaną przesłane na nasze konto niezwłocznie po rozpatrzeniu wniosku, jeśli mamy konto w jednym z poniższych banków: Millennium Bank, mBank, BZWBK, PKO Bank Polski, Inteligo, Pekao SA, Alior Bank, ING Bank.

Jeśli zdecydujemy się na szybką pożyczkę, korzystając z usług SMS365, aby otrzymać pieniądze już w ciągu kilkunastu minut od uzyskania pozytywnej decyzji kredytowej należy posiadać konto w jednym z tych banków: PKO BP, Millennium Bank, Pekao Bank, Bank Zachodni WBK, Alior Bank, Bank BPH.

Rachunek bankowy w tym samym co pożyczkodawca banku to jednak nie wszystko. Aby otrzymać pieniądze w weekend sprawdź również możliwości księgowania nowych środków w poszczególnych dniach tygodnia.

Bank Pon-Pt Sobota Niedziela Święta
Alior Bank 24/7
T-mobile Usługi Bankowe 24/7
Bank BPH  8:00 – 20:00 Niedostępny Niedostępny Niedostępny
Bank Millennium 5:00 – 18:00 Niedostępny Niedostępny Niedostępny
Bank PEKAO S.A.  8:00 – 20:00 Niedostępny Niedostępny Niedostępny
Bank PKO BP  24/7
Bank Pocztowy 8:00 – 20:00 8:00 – 20:00 8:00 – 20:00 Niedostępny
Bank Zachodni WBK 24/7
BGŻ 24 godziny 24 godziny 24 godziny Niedostępny
BOŚ 8:00 – 15:00 8:00 – 15:00 8:00 – 15:00 Niedostępny
Citi Handlowy 8:00 – 20:00 Niedostępny Niedostępny Niedostępny
Credit Agricole 24/7
Deutsche Bank 8:00 – 18:00 Niedostępny Niedostępny Niedostępny
EuroBank  24/7
FM Bank 24/7
ING Bank Śląski 8:00 – 20:00 08:00 – 13:00 Niedostępny Niedostępny
Inteligo 24/7
mBank 24/7
Meritum Bank 24/7
Raiffeisen Polbank 24 godziny 24 godziny 24 godziny Niedostępny
Volkswagen Bank 24/7

 

 

To, czy dostaniesz kwotę pożyczki w weekend jest kwestią bardzo indywidualną i w największej mierze zależy od tego, w jakim banku znajduje się twoje konto osobiste. Jeśli chcesz mieć pewność, że pieniądze trafią do Ciebie na czas, sprawdź możliwości zarówno banku, jak i pozabankowej instytucji finansowej. Jesteśmy pewni, że wśród wielu znajdujących się na rynku znajdziesz taką, która spełni Twoje oczekiwania.