Pożyczka bez wychodzenia z domu

Żyjemy w czasach ogromnego rozwoju internetu i mediów cyfrowych. Siedząc przed monitorem własnego komputera da się zrobić już niemal wszystko. Teraz możesz już – nie wychodząc z własnego mieszkania – zrobić zakupy artykułów spożywczych, zamówić pyszny obiad, kupić przepiękne szpilki, obejrzeć koncert ulubione wokalisty, a nawet … dostać świetną pracę.

Zapewne nie zdziwi nikogo fakt, że bez wychodzenia z domu można również otrzymać pożyczkę. Do tego w całkiem sporej kwocie.

Trzeba przyznać, że takie rozwiązanie jest bardzo wygodne. Dzięki zawarciu umowy pożyczkowej przez internet często oszczędzasz nie tylko czas, ale również pieniądze.

Chcesz pożyczyć pieniądze? Otwórz … stronę internetową

W większości pozabankowych instytucji finansowych można otrzymać pożyczkę bez wychodzenia z domu. Aby złożyć wniosek, należy utworzyć konto na stronie internetowej pożyczkodawcy, następnie wypełnić wniosek i zweryfikować swoje dane, przelewając na konto parabanku drobną kwotę (z reguły 0,01 – 1 zł). Po otrzymaniu pozytywnej decyzji, kwota pożyczki jest przesyłana na Twoje konto bankowe w ciągu kilkunastu minut. Jak widać, procedura złożenia wniosku jest nie tylko prosta i przejrzysta, ale również bardzo szybka. Pożyczkodawcy obiecują swoim klientom możliwość otrzymania pieniędzy już w ciągu 15 minut! Bardzo często bez większych problemów spełniają swoją obietnicę.

Nie tylko parabanki

Nie tylko pozabankowe instytucje finansowe oferują swoim klientom pożyczki bez wychodzenia z domu. Jeśli chcesz pożyczyć pieniądze w tradycyjnym banku, zależy Ci na tym, aby całą transakcję przeprowadzić elektronicznie zapoznaj się z ofertą mBanku. mBank, jako jeden z pierwszych w naszym krajów banków rozpoczął świadczenie usług on-line. Aby złożyć wniosek o kredyt w mBanku nie musisz być jego klientem. Maksymalna kwota kredytu to aż 120 000 zł! Zaciągnięte zobowiązanie możesz spłacać przez maksymalnie 84 miesiące. Co ważne, zupełnie za darmo możesz spłacić kredyt wcześniej (w całości lub częściowo), wydłużyć okres kredytowania , a także zawiesić spłatę kapitału nawet na 3 miesiące.

Ciekawą ofertę proponuje potencjalnym kredytobiorcom także Getin Bank.  Kredyt ratalny iKredyt jest dostępny całkowicie przez internet. Cała procedura od momentu złożenia wniosku do zawarcia umowy prowadzona jest online. Propozycja obejmuje finansowanie wydatków na kwotę w wysokości od 500 do 10 000 zł. Okres spłaty wynosi od 3 do 36 miesięcy. Oferta Getin Banku została przygotowana dla klientów w wieku od 25 do 70 roku życia, otrzymujących stały dochód w wysokości min. 1000 zł netto. W wyniku zawarcia umowy kredytowej, po uzyskaniu pozytywnej decyzji kredytowej i wykonaniu przelewu weryfikacyjnego na kwotę 1 zł, otrzymasz pieniądze bezpośrednio na swoje konto.

Umowa kurierem

Niektóre firmy przesyłają swoim klientom umowy za pośrednictwem firmy kurierskiej. Jedną z nich jest SMS Kredyt. Aby złożyć wniosek o pożyczkę należy zarejestrować się na stronie pożyczkodawcy, a następnie wypełnić wniosek. Kiedy zostanie on pozytywnie zweryfikowany, parabank wysyła do nas kuriera z umową, którą musimy podpisać. Dopiero na tej podstawie otrzymamy przelew na konto. Co ciekawe, pieniądze możemy również odebrać na poczcie.

Podobnie w przypadku firmy Aasa, która po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku o pożyczkę przesyła ją kurierem. Aby pożyczkobiorca mógł zapoznać się z jej treścią przed przyjazdem kuriera kopia dokumentu przesyłana jest na jego adres e-mail.

A może wizyta osobista?

Czy pamiętasz reklamy firmy Provident, emitowane w telewizji kilka dobrych lat temu? Ze spotów reklamowych jasno wynikało, że przedstawiciele firmy osobiście odwiedzają swoich klientów, dostarczając im gotówkę. Ten jakże mało popularny sposób jest praktykowany aż po dziś dzień. Pożyczając pieniądze w Providencie możesz wybrać opcję pożyczki z dostawą gotówki do domu. Pożyczka w Gotówce polega na tym, że pieniądze dostarcza Ci doradca. Raty pożyczki będziesz spłacać co tydzień podczas wizyt domowych przedstawiciela parabanku. Taka pożyczka to dobre rozwiązanie dla osób, które z jakichkolwiek powodów nie chcą lub nie mogą otrzymać przelewu na konto.

Jeśli zdecydujesz się na pożyczkę, której kwota zostanie przesłana na Twój rachunek bankowy (Pożyczka na Konto), przedstawiciel Providenta odwiedzi Ci w domu abyś mógł podpisać umowę.
[vc_separator color=”grey” align=”align_center” style=”” border_width=”” el_width=””]

A może przez pełnomocnika?

Ciekawe i bardzo sprytne rozwiązanie zastosowała Wonga. Na swoje stronie internetowej Wonga deklaruje, że zgodnie z prawem każdy klient ma obowiązek podpisania umowy. Co ciekawe, firma umożliwia swoim klientom zdalne podpisanie umowy – wystarczy, że wyrazisz zgodę, aby pełnomocnik podpisał ją w Twoim imieniu. Taką zgodę możesz wyrazić zaznaczając odpowiednie pole podczas wypełniania wniosku. Ten proces jest w 100% bezpieczny: pełnomocnik otrzymuje od Ciebie pełnomocnictwo do podpisania tylko jednej i ściśle określonej przez Ciebie umowy.