Skip to content

Pożyczki pozabankowe – Święta bez stresu

Boże Narodzenie to nie tylko okres wielkiej radości i spotkań przy rodzinnym stole. Bywa często przyczyną silnego stresu, szczególnie w sytuacji, kiedy nie mamy pieniędzy, aby zorganizować ten wyjątkowy dzień. Ten problem na szczęście da się szybko rozwiązać, biorąc pożyczkę pozabankową, oferowaną przez jedną z instytucji finansowych, działających również w naszym mieście.

Pożyczki bez bik, może wziąć je każdy

Oferowane pożyczki bez bik są dostępne praktycznie dla każdego klienta, nawet tego mającego problemy ze spłatą innych należności. Przy podejmowaniu decyzji o ich przyznaniu jakiekolwiek długi czy wpisy w Biurze Informacji Kredytowej nie mają żadnego znaczenia tak jak dotychczasowa historia kredytowa. Jest to duże udogodnienie, nie da się bowiem ukryć, że pewne opóźnienia z płatnościami mogą się zdarzyć każdemu.

Po pożyczkę tylko z dowodem

Wybierając się do punktu sprzedaży wybranej instytucji pozabankowej, trzeba mieć przy sobie ważny dowód osobisty. Jest to praktycznie jedyny dokument, jaki jest nam potrzebny do wypełnienia wniosku o pożyczkę. Chwilówki nie wymagają okazania żadnych zaświadczeń z zakładu pracy, czy dokumentów z Urzędu Skarbowego lub ZUS. Wypełnia się po prostu odpowiedni formularz w obecności pracownika firmy i deklaruje w nim wysokość miesięcznych dochodów. Decyzja jest podejmowana błyskawicznie, w kilkadziesiąt minut, czasem nawet krócej, a po zapoznaniu się z warunkami umowy trzeba już ją tylko podpisać. Pieniądze trafiają na konto, a my nie stresujemy się już, myśląc o nadchodzących Świętach.