Provident


Jak wziąć pożyczkę?
Jak wygląda pożyczka na raty?
Pożyczka dla firm.
Symulacja pożyczki na raty.
Symulacja pożyczki dla firm.

Pożyczka w Provident

WEŹ POŻYCZKĘ

 

Jak wziąć pożyczkę w Provident?

 

Aby nadążyć za konkurencją, pożyczkodawca umożliwia w pełni internetowe złożenie wniosku. Wystarczy postępować według poniższego schematu aby w krótkim czasie cieszyć się gotówką:

 • Wejdź na stronę Provident.
 • Wybierz kwotę, którą chcesz pożyczyć.
 • Wybierz rodzaj pożyczki.
 • Zdecyduj o okresie trwania umowy.
 • Kliknij złóż wniosek.
 • Wprowadź swoje dane osobowe.
 • Czekaj na weryfikację.

Provident przyznaje że sprawdza każdego klienta w wielu rejestrach dłużników takich jak BIK czy KRD, lecz przez indywidualne podejście do klienta udziela pożyczek nawet osobą z negatywną historią kredytową. Oczywistym jest że taki klient nie otrzyma pożyczki dużej wysokości, ale warty docenienia jest fakt otwartości na współpracę z potencjalnymi pożyczkobiorcami.

Jak wygląda pożyczka Provident?

Provident nie jest nastawiony na jedną konkretną opcję, oferta jest bardzo rozbudowana z wieloma możliwościami dostosowania pożyczki to potrzeb klienta. Dodatkową opcją jest udzielanie pożyczek nie tylko osobom prywatnym ale także firmom.

 • Pożyczka na raty dla osoby prywatnej:
Kwota do 15 00 zł
Okres do 24 miesięcy
Prowizja               10 %
Wiek od 18 lat
 • Pożyczka ratalna dla firm:
Kwota do 15 00 zł
Okres do 90 tygodni
Prowizja               10 %

 

Dodatkowym czynnikiem przemawiającym na korzyść tego pożyczkodawcy jest możliwość wybrania opcji z obsługą domową. Pieniądze dostajemy oraz oddajemy w gotówce do ręki. Kolejnym atutem jest możliwość wybrania sposobu rozliczania tygodniowego, dzięki temu raty są niższe a budżet domowy mniej narażony na niestabilności. Provident natomiast niczym nie różni się od konkurencji w kwestii darmowego kredytu. Ponieważ oferuje tylko pożyczki pozabankowe na raty, nie oferuje możliwości pierwszej darmowej pożyczki.

Symulacja pożyczki w Provident

 • Oferta pożyczki na raty dla osoby prywatnej w wysokości 2 000 zł i okresem 12 miesięcy:
Kwota pożyczona 2 000 zł
Kwota do zwrotu 3 175,56 zł
Prowizja dla banku 1 175,56 zł
Okres 12 miesięcy
Opłata przygotowawcza 0,00 zł                    
Miesięczna rata 264,63 zł
Możliwość przedłużenia spłat TAK  
 • Oferta pożyczki na raty dla firmy w wysokości 2 000 zł na okres 45 tygodni:
Kwota pożyczona 2 000 zł
Kwota do zwrotu 3 133,82 zł
Prowizja dla banku 1 133,82 zł
Okres 45 tygodni
Opłata przygotowawcza 0,00 zł                    
Tygodniwa rata 69,65 zł
Możliwość przedłużenia spłat TAK  

Mimo braku oferty pożyczki chwilówki Provident idzie na rękę swoim klientom zapewniając, że w przypadku przedterminowej spłaty całej pożyczki w czasie nie przekraczającym jednego miesiąca od daty podpisania umowy, klient nie poniesie żadnych kosztów. Innymi słowy – jest to jedyna na rynku darmowa pożyczka z tak dużą maksymalną kwotą – 15 000 zł.
Ciekawym rozwiązaniem wydaje się również obsługa domowa, podwyższa całkowity koszt pożyczki o kilka procent a jest dużym udogodnieniem dla osób, które nie chcą korzystać z elektronicznego sposobu rozliczania kredytu.
Również w przypadku  problemów z terminową spłatą mamy możliwość skorzystania z korzystnych rozwiązań jak np. odroczenie jednej spłaty o miesiąc, a w rozliczeniu tygodniowym o 4 tygodnie.